-
Titulinis
- Procedūros
-
Tailandietiški
-
Masažai
Tailandietiškas tradicinis masažas
Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Vyrauja legenda, jog tradicinio tailandietiško masažo pradininkas Shivago Komarpaj, buvo paties Budos gydytojas, o šis išskirtinis masažas sukurtas tarsi savotiška gydomoji terapija. Tad visiškai nenuostabu, jog Tajų masažo tradicijos siekia daugiau nei 2 tūkstančius metų ir yra glaudžiai susipynusios su Indijos, Kinijos bei visos pietryčių Azijos kultūra ir ritualais.
Dar nuo seno tailandietiškas masažas praktikuojamas dėl savo gydomojo, o ne atpalaiduojamojo poveikio:
- Iš kūno pašalinami susikaupę teršalai, druskos ir toksinai, organizmas skatinamas aktyviau kovoti su varginančiomis ligomis ir kitais įvairiais sutrikimais.
- Rankų delnais, dilbiais, keliais, pėdomis ir viso kūno jėga atliekami raumenis atpalaiduojantys bei raiščius stiprinantys pratimai, stimuliuojami biologiškai aktyvūs taškai.
- Po šio masažo padidėja kūno lankstumas, sumažėja skausmas ir raumenų įtampa.
- Tailandietiškas masažas ypač naudingas šaltuose kraštuose, nes nuo šalčio raumenys susitraukia ir po kurio laiko atsiranda tam tikras jų sustingimas.
- Skirtingai nei kiti masažai, tailandietiškasis atliekamas ant stangraus čiužinio, patiesto ant grindų.
- Masažuotojo atliekamų judesių intensyvumas priklauso nuo individualios kiekvieno paciento būklės, kuri įvertinama prieš prasidedant procedūrai.
Tradicinio tailandietiško masažo procedūros trunka nuo 1 iki 2 valandų. Pirmoji tęsiasi apie 1 valandą ir dažniausiai būna švelnesnė, nes jos metu stebima žmogaus organizmo reakcija į masažo poveikį. Pastebima, jog savijauta pagerėja jau po pirmosios procedūros, tačiau, atsižvelgiant į žmogaus būklę, masažą reikia kartoti 3-5 kartus su 2-3 dienų pertraukomis. Kasdien atlikti procedūrų nerekomenduojama.